پارک جنگلی متاتسمیدا

پارک جنگلی متاتسمیدا، طبیعت بکر تفلیس

20/05/1397
گرجستان

پارک جنگلی متاتسمیندا یکی از مشهورترین پارک‌های جنگلی گرجستان محسوب می‌شود و شما می‌توانید ترکیبی از طبیعت دوست‌داشتنی و تفریحات هیجان‌انگیز در شهربازی را تجربه کنید. این پارک زیبا در بالای کوهی به همین نام قرار گرفته است و جذابیت‌های زیادی را در تور تفلیس ایجاد کرده است.

این پارک در مرکز شهر تفلیس واقع شده است و برای دسترسی به پارک متاتسمیدا شما می‌توانید از قطار کابلی استفاده کنید و در حین بالا رفتن از کوه از مناظر شهری تفلیس دیدن کنید. یکی از ویژگی‌های بارز این پارک قرار گرفتن شهربازی در آن است که از جذاب‌ترین وسایل آن می‌توان به ترن هوایی پرپیچ‌ و خم، سرسره‌‌های آبی، چرخ‌وفلک بزرگ، بازی‌های پرتابی، قلعه‌ی ارواح، بازی‌های ویدیویی و… بسیاری اشاره کرد.

جالب است بدانید در این پارک رستوران بی‌نظیر، فست‌فود و کافی‌شاپ قرار گرفته است که خدمات خوبی را در اختیار گردشگران تور گرجستان قرار می‌دهند. نکته‌ی قابل توجه این است که شهربازی پارک جنگلی متاتسمیندا ورودی ندارد و فقط برای استفاده از بازی‌ها باید هزینه پرداخت کنید. تمامی وسایل بازی دارای استانداردهای انجمن شهربازی بین‌المللی (IAAPA) می‌باشد و هیجان زیادی را برای بازدید کنندگان ایجاد می‌کند.

این پارک جنگلی دارای قدمت بسیار طولانی است و در آن جشن‌ها و رویدادهای مختلفی برگذار می‌شود که شما می‌توانید زمان سفر خود را همزمان با برگذاری این مراسم‌ها و جشن‌ها برنامه‌ریزی کنید.

Call Now Button