گاردن بلو دبی

گاردن بلو دبی، گشتی تفریحی در زیباترین باغ نور دنیا

27/08/1397
دبی

گاردن بلو در دبی جدیدترین و زیباترین جاذبه‌ی گردشگری شهر دبی محسوب می‌شود و شما مجموعه‌ی عظیمی از نورهای آبی جذاب مواجه می‌شوید. این مکان جذاب و هیجان‌انگیز در حقیقت مجموعه‌‍ی وسیع و بزرگی از نورآرایی رنگارنگ محسوب می‌شود که اشکال متفاوتی را به‌نمایش می‌گذارند. اکثر این مجسمه‌های نورانی هنر تعداد زیادی از هنرمندان مشهور دنیا می‌باشد که از چراغ‌های ال‌ای‌دی کم مصرف و وسایل بازیافتی همانند قوطی‌های دارو و بطری‌های بلااستفاده درست شده‌اند.

علاوه‌بر مجسمه‌های نورآرایی، در این مجموعه پارک یخی و پارک دایناسور نیز وجود دارد به هیجان زیادی را به‌ویزه برای کودکان به‌ ارمقان می‌آورد. همچنین موسیقی زنده و دیگر نمایش‌های هنری در مجموعه‌ی گاردن بلو جذابیت‌های خاصی را برای گردشگران تور دبی ایجاد کرده است. شایان ذکر است که تنها در طی یک ماه، دسامبر 2015، مجموعه‌ی گاردن بلو 150 هزار بازدید کننده را داشته است که در نوع خود یک رکورد محسوب می‌شود.

گاردن بلو دبی
گاردن بلو دبی

در بخش پارک دایناسور‌های گاردن بلو ربات‌های بسیار بزرگ دایناسورها به‌ ابعاد واقعی و بسیار زیبا شبیه سازی شده‌اند که در کنار یک تجربه‌ی هیجان‌انگیز جنبه‌ی آموزشی نیز برای کودکان دارد. در این بخش موزه‌ی دایناسور و آزمایشگاه نیز وجود دارد و گردشگران می‌توانند اسکلت‌های شبیه‌سازی شده‌ی دایناسورها را مشاهده کنید.

Call Now Button