پیکاپ ویزای کانادا

همه‌چیز درمورد پیکاپ ویزای کانادا

هرفردی برای اخذ ویزای کشورهای خارجی باید به سفارت‌خانه‌ی مربوطه در کشور خود مراجعه کند و مراحل اخذ ویزای را انجام دهد. در کشور ایران باتوجه به برخی از مشکلات سیاسی، کشورهایی همچون کانادا و آمریکا در خاک ایران سفارت‌خانه ندارند، از این‌رو متقاضیان می‌بایست به کشورهای دیگر همانند ترکیه، ارمنستان، گرجستان و… سفر کنند. متقاضی برای انجام مصاحبه و طی کردن مراحل تعیین شده ملزم به حداقل یک مرتبه مراجعه به کشور ثالث است.

در این میان، کانادا یکی از محبوب‌ترین کشورها برای مهاجرت و سفر است، اما همان‌طور که در بالا به آن اشاره شد این کشور به‌دلیل عدم وجود سفارتخانه در تهران، متقاضیان ملزم به سفر به کشورهای دیگر جهت انگشت‌نگاری و مصاحبه‌ی حضوری هستند. در شرایطی که درخواست ویزای متقاضی مورد موافقت قرار بگیرد، وی می‌بایست برای الصاق ویزا با پاسپورت سفر مجدد را به کشور ثالث داشته باشد که انجام این کار هزینه و وقت زیادی را متقاضیان می‌طلبد.

پیکاپ ویزا این‌جا معنا پیدا می‌کند. با خدمات پیکاپ ویزای کانادا نیازی به سفر مجدد به کشورهای دیگر ندارید و نماینده‌ی شما می‌تواند مراحل الصاق ویزا را در کشور ثالث به‌انجام برساند. سالیان سفر به‌عنوان نماینده‌ی شما می‌توانید بهترین مسیر در انتخاب پیکاپ ویزا را در اختیار شما قرار دهد. در حقیقت به‌جای هزینه‌های سنگین اقامت در کشورهای خارجی و اتلاف وقت می‌توانید ویزای خود را دریافت نمایید.

متقاضیان ویزای کانادا برای اطلاع از مدارک موردنیاز و شرایط و ضوابط عمومی ویزای کانادا، می‌توانند به صفحه وقت سفارت کانادا مراجعه کنند، اما برای استفاده از خدمات پیکاپ ویزای کانادا، مدارک دیگری هم موردنیاز هستند که باید به صورتی که مد نظر سفارت کاناداست، تکمیل شوند. البته نیازی به نگرانی در باب مدارک وجود ندارد؛ چرا که سالیان سفر اطمینان می‌دهد که در تمام مراحل از طریق مشاوره و اقدام مناسب، همراه گردشگران خواهد بود.

مدارک لازم جهت پیکاپ ویزای کانادا

  • اصل پاسپورت امضاء شده
  • برگه‌ی وکالت‌نامه‌ی امضا شده
  • پرینت ایمیل سفارت کانادا

آیا تا به‌حال به کانادا سفر کرده‌اید؟

ویزای خود را چگونه تهیه نموده‌اید؟

آیا در طی اخذ ویزا با مشکلی هم روبه‌رو شده‌اید؟

تجربیات و دیدگاه‌های خود را با ما و دیگران در سالیان سفر به‌اشتراک بگذارید.

Call Now Button