همه‌روزه افراد زیادی به‌دلایل مختلف اعم از تحصیل، موقعیت شغلی، بازدید از اقوام و بسیاری دیگر به کشورهای مختلف دنیا سفر می‌کنند. براساس گزارشات بین‌المللی، کانادا یکی از محبوب‌ترین کشورها در زمینه‌ی جذب مهاجرت و گردشگر است و ویزای آن از اعتبار زیادی برخوردار است. اما یکی از دغدغه‌های اصلی متقاضیان ایرانی در مسیر اخذ ویزای کانادا عدم وجود سفارت‌خانه یا کنسولگری در کشورمان می‌‍باشد که همین موضوع سبب شده تا متقاضیان اخذ ویزا مجور شوند به کشورهای همسایه همانند ترکیه، گرجستان، امارات و… سفر کرده و برای انجام انگشت‌نگاری و مصاحبه‌ی حضوری با در دست داشتن مدارک لازم برای پیکاپ ویزای کانادا به سفارت‌خانه‌های مشخص شده در کشورهای نام برده مراجعه کنند.

متقاضیان برای انجام مصاحبه و طی کردن مراحل تعیین شده ملزم به حداقل یک مرتبه سفر به کشور ثالث برای انگشت‌نگاری و مصاحبه‌ی حضوری هستند. پس از آن انتضار تعیین وضعیت ویزا می‌باشد که درشرایطی که درخواست ویزای متقاضی مورد موافقت قرار بگیرد، وی می‌بایست برای الصاق ویزا با پاسپورت سفر مجدد را به کشور ثالث داشته باشد که انجام این کار هزینه و وقت زیادی را متقاضیان می‌طلبد.

پیکاپ ویزای کانادا این‌جا معنا پیدا می‌کند. با استفاده از خدمات پیکاپ ویزا نیازی به سفر مجدد به کشورهای دیگر ندارید و نماینده‌ی شما می‌تواند مراحل الصاق ویزا را در کشور ثالث به‌انجام برساند. فردی که به او ویزا تعلق گرفته است برای صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌های خود یک نماینده یا کارگذار وکالت بدهد تا کارهای اخذ ویزا و پاسپورت او را انجام دهد. این کار از لحالظ قانونی هیچ مشکلی ندارد و نماینده‌ی شما مدارک و پاسپورت شما را دریافت و آن را سفارت‌خانه‌ی مربوطه ارسال می‌کند. سالیان سفر به‌عنوان نماینده‌ی شما می‌توانید بهترین مسیر در انتخاب پیکاپ فوری ویزا کانادا را در اختیار شما قرار دهد.

متقاضیان ویزای کانادا برای اطلاع از مدارک موردنیاز و شرایط و ضوابط عمومی ویزای کانادا، می‌توانند به صفحه وقت سفارت کانادا مراجعه کنند، اما برای استفاده از خدمات پیکاپ ویزای کانادا، مدارک دیگری هم موردنیاز هستند که باید به صورتی که مد نظر سفارت کاناداست، تکمیل شوند. البته نیازی به نگرانی در باب مدارک وجود ندارد؛ چرا که سالیان سفر اطمینان می‌دهد که در تمام مراحل از طریق مشاوره و اقدام مناسب، همراه گردشگران خواهد بود.

مدت زمان پیکاپ ویزای کانادا

مدت زمان پیکاپ ویزای کانادا بسته به شهر درخواست شده از ۱ الی ۳ هفته به‌طول می‌انجامد. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیش‌تر در مورد زمان دقیق و همچنین هزینه‌های مربوطه به صفحات ذیل مراجعه نمایید:

مدارک پیکاپ ویزای کانادا

  • اصل پاسپورت امضا شده
  • کپی پیوست ایمل سفارت
  • برگه‌ی وکالت‌نامه

شایان ذکر است که این مدارک عمومی هستند و برخی از مدارک دیگر نیز برای شهرهای خاص همانند ابوضبی، دبی، آنکارا و یا استانبول وجود دارد که مشاوران سالیان سفر با بررسی مدارک کلی شما بهترین مسیر برای پیکاپ ویزای‌تان در اختیارتان قرار می‌دهند.

تمامی پیکاپ ها بدون در نظر گرفتن محل انگشت نگاری از آنکارا انجام میشود.

قیمت پیکاپ ویزای کانادا

هزینه پیکاپ برای همکار

120 هزار تومان + ۱۳۸ لیر

هزینه پیکاپ برای مسافر

180 هزار تومان + ۱۴۰ لیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *